Wyjątkowa lodówka Electrolux EN3488MOH

Lodówka Electrolux EN3488MOH

lodówka Electrolux EN3488MOHJak można zauważyć na zdjęciu jest to lodówka obdarzona odważną czerwoną obudową, która świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. Poza przyciągającym wzrok kolorem posiada też przyzwoite parametry – wymiary lodówki to (wys.x szer.x gł.): 184 x 59,5 x 64,7 cm, pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 220 litrów, natomiast pojemność użytkowa zamrażarki to 92 litry. Jest to bardzo energooszczędne urządzenie oznaczone klasą energetyczną A++.

Chłodziarka utrzymuje stały poziom wilgotności powietrza, optymalny dla większości produktów żywnościowych. Jest to zasługa systemu  Multiflow, dzięki któremu jedzenie na dłużej zachowuje swoje wartości odżywcze i walory smakowe. Aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów wewnątrz lodówki czy tworzeniu się pleśni, lodówka została zaopatrzona w funkcję wakacje, która utrzymuje temperaturę w lodówce na stałym poziomie. Jest to idealne rozwiązanie na dłuższe nieobecności w domu. Zamrażarka również została wyposażona w ciekawe nowoczesne funkcje. Jedną z nich jest system Frost Free, który automatycznie kontroluje temperaturę i nie dopuszcza do powstawania szronu. W rezultacie tego otrzymujemy lodówkę typu No Frost, która nie wymaga wielogodzinnego rozmrażania przed umyciem. Urządzenie zakwalifikowane zostało do bardzo dobrej klasy energetycznej A++ co oznacza, że jego użytkowanie nie tylko zwiększy zapotrzebowania na energię elektryczną ale wręcz pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Specyfikacja lodówka Electrolux EN3488MOH

Wymiary bez elementów wystających (WxSxG) 184 x 59,5 x 64,7 cm
Kolor czerwony
Położenie zamrażarki na dole
Liczba agregatów 1
Liczba termostatów 2
Zdolność zamrażania 4 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania 20 godzin
Bezszronowa (No Frost) tak
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki automatyczny
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika Frost Free
Sterowanie elektroniczne
Szybkie chłodzenie tak
Szybkie zamrażanie tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi tak
Funkcje dodatkowe elektroniczna regulacja temperatury, freshZone, funkcja „wakacje”, funkcja Action Cool, komora świeżości CrispFresh, oświetlenie ledowe, powłoka Antifingerprints, Space Plus, system Multiflow, technologia TwinTech® FrostFree, wyświetlacz LCD, zamrażarka z systemem „Frost Free”
Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna A++
Roczne zużycie energii 240 kWh
Pojemność użytkowa chłodziarki 220 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki 92 litry
Klasa zamrażarki ****
Klasa klimatyczna N, SN, T, ST
Poziom hałasu 41 dB
Bezpieczeństwo użytkowania
Bezpieczeństwo użytkowania półki wykonane ze „szkła bezpiecznego”, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, alarm (wskaźnik) wzrostu temperatury
Wyposażenie
1 półka na butelki, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada z niezależną kontrolą wilgotności, 3 półki w drzwiach, 3 szuflady w zamrażarce, 4 półki szklane w chłodziarce, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rączki zewnętrzne
Gwarancja

 

Tagi: , , , , , , , , , ,
Napisano w Lodówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisz kod z obrazka

Udowodnij, że jesteś człowiekiem - przepisz tekst z obrazka

*

Najnowsze komentarze